Skiplinki
Projekt:

EKOBOHATER

Zadanie:
Zmienić postawy społeczne
w oparciu o innowacyjne rozwiązania,
grywalizację i Social Media.
Blisko
7000
Uczestników
Posegregowanych
200 000
Pojemników odpadów
Blisko
3000
Rozdanych nagród
Zaangażowanych
100 000
Osób w Social Media

KLIENT

ZGZM

Projekt EkoBohater realizowaliśmy dla zrzeszenia ośmiu dolnośląskich gmin. Związek został powołany między innymi w celu zarządzania gospodarką odpadami i koordynacji działań w zakresie ochrony środowiska naturalnego. Wśród jego zadań znajduje się prowadzenie edukacji ekologicznej i wdrażanie polityki Circular Economy.

OPINIA KLIENTA:

Związek Gmin Zagłębia Miedziowego, z siedzibą przy ul. Mała 1, 59-100 Polkowice, poświadcza, że Note Interactive Sp. z o.o. świadczył dla Związku Gmin Zagłębia Miedziowego usługi polegające na realizacji projektu “Zostań Ekobohaterem – program edukacji ekologicznej dla mieszkańców Związku Gmin Zagłębia Miedziowego” w sposób ciągły od 06.04.2018r. do 31.12.2018r.

EkoBohater to projekt, który łączył w sobie innowacyjne rozwiązanie IT – platformę społecznościową opartą o system grywalizacji stworzony przez firmę, kampanię online z wykorzystaniem Social Media oraz działania z zakresu PR i tworzenia materiałów edukacyjnych dla mieszkańców gmin objętych inicjatywą.

Polecamy współpracę z firmą Note Interactive w zakresie: przygotowania koncepcji kreatywnych, realizacji kampanii online, tworzenia innowacyjnych rozwiązań IT oraz koordynacji wielowymiarowych projektów, jakim był EkoBohater.

Jednocześnie pragniemy zauważyć, że Note Interactive bardzo sprawnie zareagowała na niezależne od niej komplikacje w projekcie, niezwłocznie wdrażając działania naprawcze, które umożliwiły płynną realizację kolejnych punktów projektu, a w rezultacie osiągnięcie zamierzonych celów edukacyjnych i ekologicznych.

Oryginalne referencje