Skiplinki
Klient:

Łucznik

Zadanie:
Obsługa Social Media oraz Community.
Współpraca przy organizacji działań
z obszaru CSR.
Więcej o projekcie

CEL:

Wejście w epokę informacji i dynamiczny rozwój nowych platform komunikacji to wyzwanie, przed którym stanęło wiele marek o uznanej i długiej tradycji. Jak sprawnie czerpać z bogatej historii marki i uczynić z niej atut w świecie nowoczesnego marketingu? W jaki sposób wykorzystać wartości, przyświecające Łucznikowi, do uzyskania przewagi w dobie Internetu i nowych mediów? Jak udoskonalić kanały sprzedażowe z wykorzystaniem najlepszych praktyk e-commerce i digital marketingu? Właśnie w tym miejscu pojawia się nasza agencja.

Maszyna_Lucznik
Maszyna_Lucznik_2

Szycie na maszynie Łucznik

KLIENT:

Łucznik_logo_pbg

Łucznik to marka o niezwykle długiej i bogatej tradycji. Pierwsza domowa maszyna do szycia sygnowana jej znakiem opuściła linię produkcyjną w roku 1954, natomiast historia działalności radomskich Zakładów Metalowych ŁUCZNIK S.A. sięga 1925 rok.

Dekady doświadczenia i dostarczania na rynek produktów wysokiej jakości sprawiły, że maszyny Łucznik zagościły w wielu polskich domach, stając się użytecznymi narzędziami dla kolejnych pokoleń pasjonatów szycia.

REALIZACJA:

Praca dla Łucznika to idealny przykład wielotorowych i wielowątkowych działań, wpływających na ogólny performance i wizerunek marki. Oczywiście, należało zacząć od podstaw. W tym wypadku było to odświeżenie i przemyślenie na nowo strategii komunikacji w social mediach, ze szczególnym naciskiem położonym na oficjalny profil marki Łucznik – Numer 1 w maszynach do szycia. Profil miał stać się w pierwszej kolejności wizytówką i agregatorem społeczności skupionej wokół Łucznika.

Równolegle rozpoczęliśmy działania związane stricte z obszarem e-commerce. Do wcześniejszej zmiany platformy sprzedażowej i stworzenia nowego sklepu internetowego konieczne było dołożenie najbardziej zaawansowanych i skutecznych metod sprzedaży przez media społecznościowe. Podjęliśmy się więc zadania opracowania i wdrożenia szeroko zakrojonych działań sprzedażowych, opartych m.in. o wysoce skuteczne reklamy konwersyjne oraz dynamiczne reklamy produktowe.

Animacja Łucznik Facebook
post_Facebook_Lucznik1
Post_Lucznik

Bardzo istotnym aspektem naszych działań jest również kreowanie i dbanie o wizerunek marki Łucznik jako odpowiedzialnego i zaangażowanego przedsiębiorstwa. W obszar ten wchodzą liczne działania z obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) oraz organizacja eventów. Do sztandarowych z nich możemy zaliczyć współpracę nawiązaną z Fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” oraz wrocławską kliniką Przylądek Nadziei, która od niemalże 30 lat pomaga dzieciom chorym na raka. Efektem tej współpracy są m.in. akcja Charytatywny Maraton Szycia oraz zaprojektowana przez małych pacjentów kliniki specjalna, wyjątkowa maszyna do szycia „Nadzieja”. Wspólnie z Przylądkiem Nadziei zorganizowaliśmy również warsztaty szyciowe, cieszące się dużą popularnością wśród dzieci leczących się w klinice.

Profil FB